Розкрита зовнішність нового хетчбека Honda Civic (фото)

Японський автовиробник поділився першими зображеннями серійної версії хетчбека Civic десятого покоління.

В даний час Honda опублікувала фото американської версії «Сивіка», тоді як європейський варіант моделі буде представлений на автосалоні в Парижі. Втім, вже зараз по фото видно, що зовні автомобіль практично не відрізняється від концепту, представленого в березні 2016 року на автошоу в Женеві.

У США хетчбек Honda Civic пропонуватиметься з 1,5-літровою «турбочетвіркою», доступною в двох версіях, — 174-сильною і 180-сильною. Момент, що крутить, в обох випадках — 220 Н.м. На відміну від седанів і купе, на хетчбекі турбомотор поєднуватиметься з 6-ступінчастою механічною трансмісією. Як альтернатива доступний варіатор CVT.

А ось в Європі в «Сивіка» будуть зовсім інші мотори. За попередніми даними, це — літровий 100-сильний бензиновий агрегат, 1,5-літровий бензиновий турбомотор і 1,6-літровий «дизель».

Оснащення хетчбека Civic буде досить багатим. Наприклад, покупець зможе отримати світлодіодні фари головного світла, адаптивний круїз-контроль, мультимедійний комплекс з підтримкою Apple Carplay і Android Auto, систему запобігання фронтальним зіткненням і багато що інше. Продажі хетчбека Honda Civic в США почнуться вже у вересні. До Європи модель добереться лише до початку 2017 року.