Компанія Honda оголосила про участь у заїздах Кубка світу FIA GT, які пройдуть під час Гран-прі макао з 16 по 19 листопада.

На найпрестижнішу гонку світу в категорії гоночних автомобілів Gran Turismo буде виставлена Honda NSX GT3. Змагання пройдуть під час чемпіонату світу з Турінг і змагань Formula 3.

Пілотувати NSX GT3 буде Ренгер ван дер Занде – найуспішніший пілот Європи за останні два сезони.

У 2016 році ван дер Занде став чемпіоном північноамериканського Weathertech Sports Car Championship, а також прийшов до фінішу другим в гонках на витривалість “24 години Нюрбургринга”.

31-річний голландець забезпечить команді всі шанси на успіх в Макао, адже він вже вісім разів долав 6,1-кілометрову трасу. Гонщик двічі фінішував в першій п’ятірці Гран-прі Formula 3, а в 2014 році зайняв друге місце на змаганнях GT3.

Кубок світу FIA GT є одним з найпрестижніших змагань, дозволяючи глядачам насолодитися видом кращих автомобілів GT3 від найбільших світових виробників і команд. Командним директором заходи в цьому році стане Стефано Фіні з JAS Motorsport.

Рендер ван дер Занде: «Я їздив разом з NSX GT3 по одному треку в заїздах IMSA, і помітив як чудово виглядає цей болід. Так що сісти за його кермо для мене – це неймовірна можливість. Макао – прекрасне місце, щоб продемонструвати всі особливості цього автомобіля. Я впевнений, що ми покажемо відмінне шоу для шанувальників Honda. Незабаром я відправлюся в Італію, де протестують автомобіль, так що перебуваю в передчутті ».

Масаси Ямамото, генеральний директор Honda Motorsport: «Ми з великим інтересом приймемо участь в Кубку світу GT на додаток до заїздів на чемпіонаті по Турінг в Макао. Honda тільки відкрила світові продажі NSX GT3 для сезону 2018 року, так що ми вдячні організаторам та промоутерам FIA за можливість взяти участь в такому престижному подію. Гран-прі Макао, що веде свою історію з 1954 року, – головний майданчик для гонок GT, і наша мета – з кращих сторін продемонструвати болід, пілотований Ренгер ван дер Занде, гонщиком міжнародного рівня і володарем великого числа нагород. Ми сподіваємося, що участь у цій події створить великий інтерес до NSX GT3 і до заїздів GT в цілому ».

Стефано Фіні, JAS Motorsport: «Кубок світу FIA GT стане великою подією для Honda NSX GT3. Болід був створений для участі в гонках і тестувався в умовах справжніх серйозних заїздів на складних американських трасах. І він заслужив свої перемоги в змаганнях IMSA Weathertech і Pirelli. А якщо додати сюди Ренгер ван дер Занде – багаторазового гонщика-чемпіона і досвідченого підкорювача Макао – вийде цікаве і справді захоплююче автоспортивного подія ».